Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.13/5 - 8 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercedes E 180i Hakkında
#1
[Resim: 2019-Mercedes-C-180-AMG-incelemesi-tekni...%C4%B1.jpg]

Araç tasarımı

Mercedes-Benz E-Serisi Sedan'ın şık araç tasarımı, modern bir stil ve düzeyli bir sportiflik sunar; hem de şaşırtıcı bir kolaylıkla. Her bir çizgi duygusal netlik prensibini izler. Standart donanıma ilave olarak üç donanım çizgisi ve asil bir renk ve malzeme seçimi kişisel isteklerinizi karşılar.

Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş).

Performansı destekleyen konfor ve örnek niteliğinde güvenlik.

İster yoğun trafik saatlerinde, ister uzun yolda ister bilinmeyen yollarda olsun - E-Serisi Sedan'ınız sizi stresli koşullarda hissedilir şekilde rahatlatır. Bunun arkasında Mercedes-Benz ile her sürüşü güvenli ve benzersiz kılan bir konsept vardır: Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş). Çünkü direksiyonun ardında geçirdiğiniz zaman sizin zamanınızdır. Rahatlama zamanı. Enerjinizi doldurma zamanı. Böylece gideceğiniz yere öncelikle güvenli, ama her zaman rahat bir şekilde gidersiniz.

[Resim: 2019-mercedes-c180-fiyati-ozellikleri-ve...68x469.jpg]

Mesafeyi korur.

Kavşak fonksiyonuna sahip aktif fren yardımcısı, arkadan çarpmaları ve yandan gelen yayaların karıştığı kazaları önlemeye ve kaza sonuçlarını azaltmaya destek olur.

Sistem kapsamında, görsel ve işitsel takip mesafesi ve çarpışma uyarısı, şartlara uygun fren desteği ve bağımsız bir fren fonksiyonu yer almaktadır.

Römork tertibatı için arka bisiklet taşıyıcımızın üzerinde bisikletleriniz ve hatta elektrikli bisikletleriniz konforlu ve güvenli bir şekilde sizinle birlikte tatile gelir.

Temel taşıyıcı ve portbagaj, spor aletleriniz ve ilave bagaj için size esnek taşıma olanakları sunar.

Arka bölümde Plug & Play iPad® entegrasyon sistemi size, arka bölümde iPad® ve ileri düzey eğlence sistemi için güvenilir sabitleme imkanı sunar.

[Resim: 2019-Mercedes-C-180-1-750x375.jpeg]

Fiyatı

Tipi                 Yakıt      Motor          Motor Gücü      Şanzıman           Fiyatı
Exclusive         Benzin   1,595 cm      156                 9G-TRONIC        477.000 TL
Bul
Cevapla
#2
Arabada yok yok
Bul
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi